U SPORTS Men's Volleyball 2017-18 Schedule

Date Away Home Status Links
 
September
Thu. 14 UBC # 3 UBC Okanagan 1 Final
Thu. 21 MacEwan # 0 Mount Royal 3 Final
  @ Edmonton
  Calgary # 3 Alberta 2 Final
  SofaLand Classic
  Thompson Rivers # 0 UBC 3 Final
Fri. 22 MacEwan # 3 Lethbridge College 1 Final
  @ Saville Centre
  NAIT # 0 Mount Royal 3 Final
  @ Saville Center
  SAIT # 0 Alberta 3 Final
  SofaLand Classic
  MacEwan # 0 Calgary 3 Final
  @ Edmonton
  Mount Royal # 0 Alberta 3 Final
  @ @ Saville Center
  Thompson Rivers # 0 Trinity Western 3 Final
Sat. 23 Ambrose College # 2 Mount Royal 3 Final
  @ @ Saville Center
  Lakeland College # 0 Alberta 3 Final
  SofaLand Classic
  MacEwan # 2 Red Deer College 3 Final
  @ Edmonton
  Mount Royal # 2 Calgary 3 Final
  @ @ Saville Center
  MacEwan # 0 Alberta 3 Final
  SofaLand Classic
  Thompson Rivers # 0 Trinity Western 3 Final
Wed. 27 Saskatchewan # 3 UNB 1 Final
  (Pre-season)
  Montreal # 1 Manitoba 3 Final
  @ Kingston, ON
Thu. 28 Saskatchewan # 3 UNB 2 Final
  (Pre-season) at LB Gym
Fri. 29 Sherbrooke # 0 Brandon 3 Final
  Brandon tournament
  Montreal # 3 Winnipeg 1 Final
  (25-18, 25-16, 16-25, 25-21)
  Regina # 3 Sherbrooke 1 Final
  @ Brandon, MB
  Saskatchewan # 0 Dalhousie 3 Final
  (Pre-season)
  Manitoba # 3 Waterloo 0 Final
  @ Kingston, ON
  Winnipeg # 1 Brandon 3 Final
  (25-22, 25-22, 22-25, 25-22)
  Trinity Western # 3 Laval 1 Final
  Fleming # 1 Trent 3 Final
  Exhibition @ Trent Athletics Centre
  Regina # 0 Montreal 3 Final
  @ Brandon, MB
  Thompson Rivers # 3 UBC Okanagan 1 Final
  (21-25, 25-22, 19-25, 24-26) @ George Elliot Secondary
Sat. 30 Winnipeg # 3 Sherbrooke 0 Final
  (25-15, 25-21, 25-18)
  Montreal # 3 Brandon 1 Final
  Brandon tournament
  Winnipeg # 3 Regina 0 Final
  (25-11, 25-14, 25-17) @ Brandon, MB
  Saskatchewan # 3 Dalhousie 2 Final
  (Pre-season)
  Fleming # 1 Trent 3 Final
  Exhibition @ Trent Athletics Centre
  Trinity Western # 3 Laval 2 Final
  Manitoba # 3 Queen's 0 Final
  @ (neutral)
  Regina 1 Brandon 3 Final
  UBC Okanagan # 1 Thompson Rivers 3 Final
 
October
Sun. 1 Regina # 1 Sherbrooke 3 Final
  @ Brandon, MB
  Montreal # 0 Winnipeg 3 Final
  (25-19, 25-19, 25-21)
  Manitoba # 1 Ryerson 3 Final
  @ (neutral)
  Saskatchewan # 3 Dalhousie 2 Final
  (Pre-season)
  Sherbrooke # 0 Brandon 3 Final
  Brandon tournament
Tue. 3 Trinity Western # 3 Montreal 1 Final
Wed. 4 Trinity Western # 3 RMC 0 Final
  MacEwan # 0 Mount Royal 3 Final
  @ @ Prairie Bible College
Thu. 5 Trinity Western # 3 Western 0 Final
Fri. 6 Alberta # 3 Waterloo 0 Final
  Gryphon Men's Volleyball Invitational @ University of Guelph
  Laval # 3 Queen's 1 Final
  Gryphon Men's Volleyball Invitational @ University of Guelph
  Manitoba # 1 Winnipeg 3 Final
  (19-25, 25-23, 25-11, 25-21)
  Saskatchewan # 0 Brandon 3 Final
  UofR Invitational @ Regina, SK
  Trinity Western # 3 Guelph 1 Final
  Gryphon Men's Volleyball Invitational @ University of Guelph
  UBC Okanagan # 3 Regina 0 Final
  @ Regina, SK / Cougar Invitational / (25-17, 25-21, 25-17)
Sat. 7 Winnipeg # 1 Manitoba 3 Final
  (25-23, 29-27, 16-25, 25-22)
  UBC Okanagan # 0 Saskatchewan 3 Final
  Cougar Invitational / (25-17, 25-21, 25-17) @ Regina, SK
  Waterloo #   Laval   4:00 PM EDT
  Gryphon Men's Volleyball Invitational @ University of Guelph
  Trinity Western # 3 Queen's 0 Final
  Gryphon Men's Volleyball Invitational @ University of Guelph
  Saskatchewan # 3 Regina 1 Final
  UofR Invitational
  Alberta # 3 Guelph 0 Final
  Gryphon Men's Volleyball Invitational @ University of Guelph
  UBC Okanagan # 1 Brandon 3 Final
  (20-25, 25-13, 25-19, 25-19) @ Regina, SK / Cougar Invitational
Sun. 8 Alberta #   Queen's   7:00 AM MDT
  Gryphon Men's Volleyball Invitational @ University of Guelph
  Trinity Western # 3 Waterloo 1 Final
  Gryphon Men's Volleyball Invitational @ University of Guelph
  Laval # 0 Guelph 0 1:00 PM EDT
  Gryphon Men's Volleyball Invitational
  UBC Okanagan # 3 Regina 1 Final
  (25-22, 17-25, 25-23, 25-20) @ Regina, SK / Cougar Invitational
  Saskatchewan # 3 Brandon 2 Final
  UofR Invitational @ Regina, SK
Thu. 12 Mount Royal # 2 UBC Okanagan 3 Final
  (26-28, 23-25, 25-20, 25-20, 15-10) @ UBC / Blue Team Cup
  Trinity Western # 3 UBC 0 Final
  Blue Team Cup
Fri. 13 Thompson Rivers #   Calgary   10:00 AM MDT
  Dino Cup @ Calgary, AB
  Saskatchewan # 1 Calgary 3 Final
  Dino Cup
  Winnipeg # 2 Thompson Rivers 3 Final
  Dino Cup
  Mount Royal #   UBC   6:00 PM MDT
  @ @ Langley Event Center
  Saskatchewan # 0 Alberta 3 Final
  Dino Cup @ Calgary, AB
  UBC Okanagan # 0 Trinity Western 3 Final
  Blue Team Cup
  Winnipeg # 3 Calgary 2 Final
  Dino Cup
Sat. 14 Thompson Rivers # 0 Saskatchewan 3 Final
  Dino Cup @ Calgary, AB
  Alberta # 1 Winnipeg 3 Final
  Dino Cup
  Queen's #   Montreal   6:00 PM EDT
  UBC Okanagan # 3 UBC 2 Final
  @ LEC / Blue Team Cup
  Saskatchewan #   Winnipeg   6:00 PM MDT
  Dino Cup @ Calgary, AB
  Mount Royal # 0 Trinity Western 3 Final
  Blue Team Cup
  Alberta # 2 Calgary 3 Final
  Dino Cup
Sun. 15 Select Team #   Trent   7:00 PM EDT
  Exhibition @ Trent Athletics Centre
Fri. 20 Laval *   Montreal   7:30 PM EDT
  Winnipeg *   Mount Royal   6:00 PM MDT
  Brandon *   Manitoba   7:45 PM CDT
  Calgary *   Regina   8:00 PM CST
  Trinity Western *   Saskatchewan   8:00 PM CST
  MacEwan *   Thompson Rivers   7:45 PM PDT
  UBC *   UBC Okanagan   8:00 PM PDT
Sat. 21 Winnipeg *   Mount Royal   4:00 PM MDT
  Ohio State #   McMaster   7:00 PM EDT
  Brandon *   Manitoba   6:00 PM CDT
  Calgary *   Regina   5:00 PM CST
  Trinity Western *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  MacEwan *   Thompson Rivers   6:45 PM PDT
  UBC *   UBC Okanagan   7:00 PM PDT
Sun. 22 Ohio State #   McMaster   2:00 PM EDT
Fri. 27 Montreal *   UNB   5:00 PM ADT
  AUS / RSEQ Interlock Tournament #1 at Dalhousie
  Laval *   Dalhousie   6:30 PM ADT
  AUS / RSEQ Interlock Tournament #1 at Dalhousie
  Western *   Guelph   8:00 PM EDT
  @ Guelph Gryphons Athletics Centre
  Windsor *   Waterloo   8:00 PM EDT
  @ Physical Activities Complex
  RMC *   Trent   8:00 PM EDT
  @ Trent Athletic Centre
  York *   Nipissing   8:00 PM EDT
  @ Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Ryerson *   McMaster   8:00 PM EDT
  @ Burridge Gymnasium
  Saskatchewan *   Brandon   7:45 PM CDT
  Regina *   Winnipeg   7:45 PM CDT
  Manitoba *   Calgary   7:30 PM MDT
  UBC Okanagan *   Trinity Western   8:00 PM PDT
Sat. 28 Sherbrooke *   UNB   11:00 AM ADT
  AUS / RSEQ Interlock Tournament #1 at Dalhousie
  Montreal *   Dalhousie   12:30 PM ADT
  AUS / RSEQ Interlock Tournament #1 at Dalhousie
  Laval *   UNB   6:00 PM ADT
  AUS / RSEQ Interlock Tournament #1 at Dalhousie
  Regina *   Winnipeg   5:00 PM CDT
  Sherbrooke *   Dalhousie   7:30 PM ADT
  AUS / RSEQ Interlock Tournament #1 at Dalhousie
  Manitoba *   Calgary   5:30 PM MDT
  Saskatchewan *   Brandon   6:45 PM CDT
  Windsor *   Guelph   8:00 PM EDT
  @ Guelph Gryphons Athletics Centre
  Western *   Waterloo   8:00 PM EDT
  @ Physical Activities Complex
  Alberta *   MacEwan   6:30 PM MDT
  UBC Okanagan *   Trinity Western   7:00 PM PDT
Sun. 29 MacEwan *   Alberta   5:30 PM MDT
 
November
Fri. 3 Trent *   Toronto   6:00 PM EDT
  @ Goldring Centre
  Laval *   Sherbrooke   7:30 PM EDT
  Waterloo *   McMaster   8:00 PM EDT
  @ Burridge Gymnasium
  Guelph *   Brock   8:00 PM EDT
  @ Bob Davis Gymnasium
  Alberta *   Regina   8:00 PM CST
  Winnipeg *   Saskatchewan   8:00 PM CST
  Calgary *   UBC   7:30 PM PDT
  Brandon *   Thompson Rivers   7:45 PM PDT
  Mount Royal *   UBC Okanagan   8:00 PM PDT
Sat. 4 York *   RMC   3:00 PM EDT
  @ Kingston Military Community Sports Centre
  Nipissing *   Queen's   3:00 PM EDT
  @ Athletics and Recreation Centre
  Alberta *   Regina   5:00 PM CST
  Brock *   Waterloo   8:00 PM EDT
  @ Physical Activities Complex
  McMaster *   Guelph   8:00 PM EDT
  @ Guelph Gryphons Athletics Centre
  Calgary *   UBC   6:30 PM PDT
  Brandon *   Thompson Rivers   6:45 PM PDT
  Winnipeg *   Saskatchewan   8:00 PM CST
  Mount Royal *   UBC Okanagan   7:00 PM PDT
Sun. 5 Sherbrooke *   Montreal   1:30 PM EST
  Nipissing *   RMC   2:00 PM EST
  @ Kingston Military Community Sports Centre
  York *   Queen's   3:00 PM EST
  @ Athletics and Recreation Centre
  Ryerson *   Trent   6:00 PM EST
  @ Trent Athletic Centre
Thu. 9 Thompson Rivers *   UBC   7:30 PM PST
Fri. 10 Montreal *   Laval   7:30 PM EST
  Guelph *   Queen's   8:00 PM EST
  @ Athletics and Recreation Centre
  Ryerson *   York   8:00 PM EST
  @ Tait MacKenzie Gymnasium
  Waterloo *   RMC   8:00 PM EST
  @ Kingston Military Community Sports Centre
  Regina *   Mount Royal   6:00 PM MST
  Trinity Western *   Brandon   7:45 PM CST
  Calgary *   Winnipeg   7:45 PM CST
  Manitoba *   Alberta   7:30 PM MST
  UBC Okanagan *   MacEwan   7:30 PM MST
  Thompson Rivers *   UBC   7:30 PM PST
Sat. 11 McMaster *   Windsor   3:00 PM EST
  @ St. Denis Centre
  Regina *   Mount Royal   2:00 PM MST
  Calgary *   Winnipeg   5:00 PM CST
  UNB *   Dalhousie   7:30 PM AST
  Manitoba *   Alberta   5:00 PM MST
  Trinity Western *   Brandon   6:45 PM CST
  Guelph *   RMC   8:00 PM EST
  @ Kingston Military Community Sports Centre
  Toronto *   Nipissing   8:00 PM EST
  @ Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Brock *   Western   8:00 PM EST
  @ Alumni Hall
  Waterloo *   Queen's   8:00 PM EST
  @ Athletics and Recreation Centre
  UBC Okanagan *   MacEwan   6:30 PM MST
Sun. 12 UNB *   Dalhousie   2:30 PM AST
  Trent *   Ryerson   3:00 PM EST
  @ Mattamy Athletic Centre
  Brock *   Windsor   3:00 PM EST
  @ St. Denis Centre
  McMaster *   Western   4:00 PM EST
  @ Alumni Hall
Fri. 17 Guelph *   York   8:00 PM EST
  @ Tait MacKenzie Gymnasium
  Windsor *   Western   8:00 PM EST
  @ Alumni Hall
  Ryerson *   Toronto   8:00 PM EST
  @ Goldring Centre
  Waterloo *   Nipissing   8:00 PM EST
  @ Robert J Surtees Student Athletics Centre
  MacEwan *   Manitoba   7:45 PM CST
  Thompson Rivers *   Winnipeg   7:45 PM CST
  Brandon *   Regina   8:00 PM CST
  Saskatchewan *   Calgary   7:30 PM MST
  UBC *   Alberta   7:30 PM MST
  Mount Royal *   Trinity Western   8:00 PM PST
Sat. 18 Queen's *   RMC   3:00 PM EST
  @ Kingston Military Community Sports Centre
  Dalhousie *   UNB   7:00 PM AST
  Brandon *   Regina   5:00 PM CST
  Thompson Rivers *   Winnipeg   5:00 PM CST
  MacEwan *   Manitoba   5:00 PM CST
  UBC *   Alberta   5:00 PM MST
  Saskatchewan *   Calgary   5:30 PM MST
  Guelph *   Nipissing   8:00 PM EST
  @ Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Waterloo *   York   8:00 PM EST
  @ Tait MacKenzie Gymnasium
  Mount Royal *   Trinity Western   7:00 PM PST
Sun. 19 Montreal *   Sherbrooke   2:30 PM EST
  McMaster *   Brock   4:00 PM EST
  @ Bob Davis Gymnasium
  Toronto *   Trent   6:00 PM EST
  @ Trent Athletic Centre
Fri. 24 MacEwan *   UBC   1:30 PM PST
  Queen's *   Western   8:00 PM EST
  @ Alumni Hall
  RMC *   Windsor   8:00 PM EST
  @ St. Denis Centre
  Ryerson *   Guelph   8:00 PM EST
  @ Guelph Gryphons Athletics Centre
  Toronto *   McMaster   8:00 PM EST
  @ Burridge Gymnasium
  Mount Royal *   Saskatchewan   8:00 PM CST
  Manitoba *   Thompson Rivers   7:45 PM PST
  Regina *   UBC Okanagan   8:00 PM PST
  Alberta *   Trinity Western   8:00 PM PST
Sat. 25 Trent *   Nipissing   2:00 PM EST
  @ Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Ryerson *   Waterloo   8:00 PM EST
  @ Physical Activities Complex
  Queen's *   Windsor   8:00 PM EST
  @ St. Denis Centre
  RMC *   Western   8:00 PM EST
  @ Alumni Hall
  Mount Royal *   Saskatchewan   8:00 PM CST
  MacEwan *   UBC   6:30 PM PST
  Manitoba *   Thompson Rivers   6:45 PM PST
  Regina *   UBC Okanagan   7:00 PM PST
  Alberta *   Trinity Western   7:00 PM PST
Sun. 26 Toronto *   Brock   4:00 PM EST
  @ Bob Davis Gymnasium
  Trent *   York   6:00 PM EST
  @ Tait MacKenzie Gymnasium
Tue. 28 Brandon *   Winnipeg   7:45 PM CST
Thu. 30 UBC Okanagan *   Calgary   7:30 PM MST
 
December
Fri. 1 Sherbrooke *   Laval   7:30 PM EST
  UBC *   Mount Royal   6:00 PM MST
  UBC Okanagan *   Calgary   6:30 PM MST
  Winnipeg *   Brandon   7:45 PM CST
  Saskatchewan *   Manitoba   7:45 PM CST
  Trinity Western *   MacEwan   7:30 PM MST
Sat. 2 Thompson Rivers *   Alberta   2:30 PM MST
  Saskatchewan *   Manitoba   5:00 PM CST
  UBC *   Mount Royal   4:00 PM MST
  Trinity Western *   MacEwan   6:30 PM MST
Sun. 3 Thompson Rivers *   Alberta   12:00 PM MST
Thu. 28 UNB #   TBA   TBA
  Winnipeg Tournament
  Brandon #   TBD   TBA
  Winnipeg Wesmen tournament
Fri. 29 UNB #   TBA   TBA
  Winnipeg Tournament
  Brandon #   TBD   TBA
  Winnipeg Wesmen tournament
  Pepperdine University #   Alberta   8:00 PM MST
Sat. 30 UNB #   TBA   TBA
  Winnipeg Tournament
  Brandon #   TBD   TBA
  Winnipeg Wesmen tournament
Sun. 31 Pepperdine University #   Alberta   3:00 PM MST
 
January
Fri. 5 Thompson Rivers *   Mount Royal   6:00 PM MST
  Regina *   Saskatchewan   8:00 PM CST
  Manitoba *   UBC   7:30 PM PST
  Alberta *   UBC Okanagan   8:00 PM PST
  Winnipeg *   Trinity Western   8:00 PM PST
Sat. 6 Thompson Rivers *   Mount Royal   4:00 PM MST
  Regina *   Saskatchewan   8:00 PM CST
  Manitoba *   UBC   6:30 PM PST
  Alberta *   UBC Okanagan   7:00 PM PST
  Winnipeg *   Trinity Western   7:00 PM PST
Fri. 12 Sherbrooke *   Dalhousie   5:00 PM AST
  AUS / RSEQ Interlock Tournament #2 at UNB
  Montreal *   UNB   6:30 PM AST
  AUS / RSEQ Interlock Tournament #2 at UNB
  Brock *   McMaster   8:00 PM EST
  @ Burridge Gymnasium
  Western *   Ryerson   8:00 PM EST
  @ Mattamy Athletic Centre
  Windsor *   Toronto   8:00 PM EST
  @ Goldring Centre
  Alberta *   Mount Royal   6:00 PM MST
  UBC *   Winnipeg   7:45 PM CST
  Trinity Western *   Manitoba   7:45 PM CST
  Thompson Rivers *   Regina   8:00 PM CST
  MacEwan *   Saskatchewan   8:00 PM CST
  Brandon *   Calgary   7:30 PM MST
Sat. 13 Laval *   Dalhousie   11:00 AM AST
  AUS / RSEQ Interlock Tournament #2 at UNB
  Sherbrooke *   UNB   12:30 PM AST
  AUS / RSEQ Interlock Tournament #2 at UNB
  RMC *   Nipissing   2:00 PM EST
  @ Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Queen's *   York   2:00 PM EST
  @ Tait MacKenzie Gymnasium
  Montreal *   Dalhousie   6:00 PM AST
  AUS / RSEQ Interlock Tournament #2 at UNB
  UBC *   Winnipeg   5:00 PM CST
  Thompson Rivers *   Regina   5:00 PM CST
  Alberta *   Mount Royal   4:00 PM MST
  Laval *   UNB   7:30 PM AST
  AUS / RSEQ Interlock Tournament #2 at UNB
  Trinity Western *   Manitoba   6:00 PM CST
  Brandon *   Calgary   5:30 PM MST
  Western *   Brock   8:00 PM EST
  @ Bob Davis Gymnasium
  Toronto *   Ryerson   8:00 PM EST
  @ Mattamy Athletic Centre
  Windsor *   McMaster   8:00 PM EST
  @ Burridge Gymnasium
  MacEwan *   Saskatchewan   8:00 PM CST
Sun. 14 Queen's *   Nipissing   2:00 PM EST
  @ Robert J Surtees Student Athletics Centre
  RMC *   York   4:00 PM EST
  @ Tait MacKenzie Gymnasium
Thu. 18 Manitoba *   Winnipeg   7:45 PM CST
Fri. 19 Windsor *   Brock   8:00 PM EST
  @ Bob Davis Gymnasium
  Guelph *   McMaster   8:00 PM EST
  @ Burridge Gymnasium
  UBC Okanagan *   Brandon   7:45 PM CST
  Mount Royal *   MacEwan   7:30 PM MST
  Calgary *   Alberta   7:30 PM MST
  Saskatchewan *   Thompson Rivers   7:45 PM PST
  Regina *   Trinity Western   8:00 PM PST
Sat. 20 Nipissing *   Toronto   12:00 PM EST
  @ Goldring Centre
  Winnipeg *   Manitoba   1:30 PM CST
  Trent *   RMC   3:00 PM EST
  @ Kingston Military Community Sports Centre
  Calgary *   Alberta   5:00 PM MST
  Montreal *   Laval   7:30 PM EST
  UBC Okanagan *   Brandon   6:45 PM CST
  McMaster *   Waterloo   8:00 PM EST
  @ Physical Activities Complex
  Brock *   Guelph   8:00 PM EST
  @ Guelph Gryphons Athletics Centre
  York *   Ryerson   8:00 PM EST
  @ Mattamy Athletic Centre
  Mount Royal *   MacEwan   6:30 PM MST
  Saskatchewan *   Thompson Rivers   6:45 PM PST
  Regina *   Trinity Western   7:00 PM PST
Sun. 21 York *   Toronto   1:00 PM EST
  @ Goldring Centre
  Trent *   Queen's   3:00 PM EST
  @ Athletics and Recreation Centre
  Nipissing *   Ryerson   8:00 PM EST
  @ Mattamy Athletic Centre
Fri. 26 Laval *   Sherbrooke   7:30 PM EST
  Ryerson *   Brock   8:00 PM EST
  @ Bob Davis Gymnasium
  Waterloo *   Guelph   8:00 PM EST
  @ Guelph Gryphons Athletics Centre
  UBC Okanagan *   Saskatchewan   8:00 PM CST
  Regina *   MacEwan   7:30 PM MST
  Brandon *   UBC   7:30 PM PST
  Calgary *   Thompson Rivers   7:45 PM PST
Sat. 27 Queen's *   Toronto   2:00 PM EST
  @ Goldring Centre
  York *   Windsor   2:00 PM EST
  @ St. Denis Centre
  Nipissing *   Western   3:00 PM EST
  @ Alumni Hall
  Dalhousie *   UNB   7:30 PM AST
  Regina *   MacEwan   6:30 PM MST
  UBC Okanagan *   Saskatchewan   8:00 PM CST
  Brandon *   UBC   6:30 PM PST
  Calgary *   Thompson Rivers   6:45 PM PST
Sun. 28 Dalhousie *   UNB   2:30 PM AST
  Sherbrooke *   Montreal   2:30 PM EST
  RMC *   Toronto   3:00 PM EST
  @ Goldring Centre
  Nipissing *   Windsor   3:00 PM EST
  @ St. Denis Centre
  York *   Western   3:00 PM EST
  @ Alumni Hall
  Trent *   Brock   4:00 PM EST
  @ Bob Davis Gymnasium
  Queen's *   Ryerson   4:00 PM EST
  @ Mattamy Athletic Centre
 
February
Fri. 2 Western *   Toronto   8:00 PM EST
  @ Goldring Centre
  Windsor *   Trent   8:00 PM EST
  @ Trent Athletic Centre
  Mount Royal *   Manitoba   7:45 PM CST
  MacEwan *   Brandon   7:45 PM CST
  UBC *   Regina   8:00 PM CST
  Trinity Western *   Calgary   7:30 PM MST
  Saskatchewan *   Alberta   7:30 PM MST
  Winnipeg *   UBC Okanagan   8:00 PM PST