Add to Calendar
Date Away Home Status Links
 
August
Fri. 3 Laurentian # 59 Troy Trojans 83 Final
  @ San Jose, Costa Rica
Sun. 5 Laurentian # 77 Troy Trojans 79 Final
  @ San Jose, Costa Rica
  Mississippi # 102 McGill 61 Final
  (non-conference)
Mon. 6 Ole Miss # 84 Concordia 77 Final
Tue. 7 Cincinnati # 79 McGill 53 Final
  (non-conference)
Wed. 8 Laurentian # 93 Eastern Kentucky Colonels 83 Final
  @ San Jose, Costa Rica
  South Carolina State # 72 Concordia 80 Final
Thu. 9 Laurentian # 57 University of San Diego Toreros 80 Final
  @ San Jose, Costa Rica
  South Dakota State # 76 McGill 69 Final
  (non-conference)
Fri. 10 Laurentian #   Eastern Kentucky Colonels   12:00 PM EDT
  @ San Jose, Costa Rica
Sat. 11 Laurentian #   University of San Diego Toreros   12:00 PM EDT
  @ San Jose, Costa Rica
  Université Vermont # 83 UQAM 62 Final
  @ uqam centre sportif
Sun. 12 Vermont # 77 McGill 57 Final
  (non-conference)
  Maryland Eastern Shore # 76 Concordia 82 Final
Wed. 15 maryland university # 79 UQAM 77 Final
  @ centre sportif
Sun. 19 Duke # 103 McGill 58 Final
  (non-conference)
Fri. 24 Farmindale U # 90 UQAM 95 Final
  @ Centre Sportif
 
September
Wed. 19 MZT Skopje #   TBA   1:00 PM MDT
Thu. 20 Regina # 88 Lakehead 84 Final
Fri. 21 Brebeuf # 60 Ottawa 82 Final
  Exhibition - Montpetit Hall
  Regina # 87 Lakehead 86 Final
Sun. 23 Seattle Mountaineers # 58 UBC 105 Final
Thu. 27 Memorial # 72 Laurier 112 Final
  Ryerson # 86 Manitoba 71 Final
  Saskatchewan # 73 Victoria 85 Final
Fri. 28 StFX # 55 Carleton 125 Final
  Stu Aberdeen Tournament - Acadia University
  Mount Allison # 43 UNB 83 Final
  Eric Garland Pre-Season Tournament
  Bishop's # 76 Acadia 72 Final
  Stu Aberdeen Tournament - Acadia University
  Sheridan # 82 McMaster 95 Final
  Queen's # 56 Concordia 64 Final
  Saskatchewan # 66 Ryerson 77 Final
  Winnipeg # 67 Lakehead 80 Final
  Dalhousie # 66 Toronto 65 Final
  Manitoba # 80 Victoria 70 Final
Sat. 29 Winnipeg # 61 Lakehead 75 Final
  Carleton # 107 Bishop's 66 Final
  Stu Aberdeen Tournament - Acadia University
  Algoma # 81 Laurentian 69 Final
  Ben Avery Gym @ Ben AVery Gym
  StFX # 76 Acadia 91 Final
  Stu Aberdeen Tournament - Acadia University
  Holland # 78 UNB 73 Final
  Eric Garland Pre-Season Tournament
  Dalhousie # 70 York 60 Final
  (Pre-season)
  Saskatchewan # 102 Manitoba 68 Final
  Ryerson # 96 Victoria 61 Final
Sun. 30 StFX # 87 Bishop's 76 Final
  Stu Aberdeen Tournament - Acadia University
  Carleton # 127 Acadia 66 Final
  Stu Aberdeen Tournament - Acadia University
  Dalhousie # 83 McMaster 79 Final
  (Pre-season)
 
October
Wed. 3 UPEI # 71 Guelph 98 Final
  Laval # 83 Victoria 88 Final
Thu. 4 UPEI # 47 Laurier 89 Final
  (Pre-season)
  Windsor # 87 Trinity Western 69 Final
Fri. 5 Acadia # 68 Waterloo 74 Final
  @ Concordia University
  Lethbridge # 103 Winnipeg 99 Final
  Non-conference @ Manitoba Tournament
  Dalhousie # 71 Saint Mary's 65 Final
  (Pre-season) @ Oland Centre
  Alberta # 81 Toronto 72 Final
  UPEI # 69 UQAM 78 Final
  (RBC CLASSIC TOURNAMENT @ Brock) @ (@ Brock)
  Cape Breton # 70 StFX 81 Final
  Pre-Season Exhibition - StFX Invitational Tournament
  Regina # 63 Concordia 82 Final
  @ Concordia University
  McGill # 78 Brock 72 Final
  Brock Invitational Tournament
  Windsor # 65 UNBC 71 Final
  UBC Invitational @ Vancouver, BC
  Laval # 73 UBC 86 Final
  UBC Invitational
Sat. 6 Waterloo # 60 Regina 100 Final
  @ Concordia University
  UPEI # 63 McGill 69 Final
  Brock Invitational Tournament @ (@ Brock)
  Alberta # 80 McMaster 65 Final
  York # 71 Winnipeg 70 Final
  @ Manitoba Tournament
  Saint Mary's # 79 Cape Breton 61 Final
  Pre-Season Exhibition - StFX Invitational @ Oland Centre
  UQAM # 91 Ryerson 83 Final
  (RBC CLASSIC TOURNAMENT @ Brock) @ (at Brock)
  Acadia # 63 Concordia 54 Final
  Concordia Classic Tournament
  Dalhousie # 69 StFX 81 Final
  Pre-Season Exhibition - StFX Invitational Tournament
  UNBC # 75 Laval 80 Final
  UBC Invitational @ Vancouver, BC
  Windsor # 78 UBC 91 Final
  UBC Invitational
  Seattle Mountaineers # 81 Trinity Western 84 Final
Sun. 7 Acadia # 84 Regina 85 Final
  @ Concordia University
  UPEI # 61 Brock 78 Final
  Brock Invitational Tournament
  McGill #   Ryerson   2:00 PM EDT
  Brock Invitational Tournament @ (@ Brock)
  Waterloo # 72 Concordia 74 Final
  Seneca College # 60 UQAM 67 Final
  (RBC CLASSIC TOURNAMENT @ Brock) @ (@ Brock)
Thu. 11 Bishop's # 77 Ottawa 81 Final
  Waterloo Naismith Tournament
  UBC # 90 Laurier 68 Final
  Waterloo Naismith Tournament @ Physical Activities Complex
  Brock # 92 Acadia 97 Final
  Exhibition
  Dalhousie # 70 Waterloo 60 Final
  Waterloo Naismith Tournament
Fri. 12 Calgary # 101 StFX 85 Final
  Pre-Season Exhibition
  Ottawa # 78 UBC 77 Final
  Waterloo Naismith Tournament @ Waterloo, ON
  Waterloo # 79 Bishop's 84 Final - OT
  Waterloo Naismith Tournament
  McMaster # 110 Holland 118 Final - OT
  (Pre-season) Mickey Place Invitational @ Chi Wan Young Sport Centre
  Brock # 75 Saint Mary's 84 Final
  Exhibition
  Laurier # 77 Dalhousie 79 Final
  Waterloo Naismith Tournament
  Regina # 92 UPEI 69 Final
  Mickey Place
  MacEwan # 68 Thompson Rivers 81 Final
  Non-Conference
  UNB # 66 Queen's 82 Final
  Pre-season Tournament
  Winnipeg # 85 Brandon 88 Final
Sat. 13 Dalhousie # 66 Ottawa 65 Final
  Waterloo Naismith Tournament
  Bishop's # 81 Laurier 67 Final
  UMaine Fort-Kent # 77 Regina 106 Final
  (Pre-season) Mickey Place Invitational @ Chi Wan Young Sport Centre
  Calgary # 87 Saint Mary's 91 Final
  Exhibition
  UQAM # 73 UNB 91 Final
  Pre-season Tournament @ Queens Arc Gymnasium
  MacEwan # 90 UBC Okanagan 72 Final
  Non-Conference
  McMaster # 78 UPEI 69 Final
  Mickey Place
  UBC # 91 Waterloo 67 Final
  Waterloo Naismith Tournament
  Mount Royal # 67 Alberta 97 Final
  Vancouver Island # 87 UNBC 93 Final
Sun. 14 Humber # 69 UPEI 86 Final
  Mickey Place
  McMaster # 84 Regina 96 Final
  (Pre-season) Mickey Place Invitational @ Chi Wan Young Sport Centre
  Calgary # 94 Acadia 71 Final
  Exhibition
  UQAM # 64 Queen's 89 Final
Mon. 15 York College # 83 York 73 Final
Thu. 18 St. Lawrence University # 54 Queen's 89 Final
  MacEwan # 80 Nipissing 68 Final
  Non-Conference @ Saskatoon, SK
  UNB # 72 Laval 67 Final
  Pre-season Tournament
  Mount Royal # 72 Western 97 Final
  Trinity Western # 60 Saskatchewan 106 Final
  @ Saskatoon, SK
  UNBC # 117 Thompson Rivers 114 Final - 3OT
Fri. 19 UNB # 90 Laurier 80 Final
  Pre-season Tournament @ at Laval
  Mount Royal # 98 Guelph 80 Final
  Brock # 73 UBC 81 Final
  Golden Bear Invitational
  Saint Mary's # 92 Concordia 82 Final
  Exhibition
  StFX # 84 Toronto 101 Final
  Pre-Season Exhibition
  Cape Breton # 64 McMaster 73 Final
  Non-Conference
  Ottawa # 75 UQAM 84 Final
  Exhibition - Centre sportif UQAM
  Dakota College # 63 Winnipeg 106 Final
  Non-conference
  Nipissing # 99 Trinity Western 80 Final
  @ Saskatoon, SK
  UNBC # 77 UBC Okanagan 63 Final
  MacEwan # 56 Saskatchewan 88 Final
  Non-Conference
  Lakehead # 72 Alberta 84 Final
  Vancouver Island #   UFV   8:00 PM PDT
Sat. 20 Mount Royal # 60 Ryerson 96 Final
  Cape Breton # 80 York 62 Final
  Preseason Exhibition
  Laurier #   Laval   2:00 PM EDT
  Trinity Western # 85 MacEwan 76 Final
  @ Saskatoon, SK
  Thompson Rivers # 78 UBC Okanagan 77 Final
  Saint Mary's # 95 UQAM 81 Final
  Exhibition
  StFX # 70 McMaster 81 Final
  Pre-Season Exhibition
  Ottawa # 112 McGill 72 Final
  Exhibition - Love Competition Hall
  Mayville State # 67 Winnipeg 77 Final
  Non-conference
  UBC # 107 Lakehead 70 Final
  Golden Bear Invitational
  Windsor * 82 Waterloo 68 Final
  Physical Activities Complex
  Brock # 70 Alberta 82 Final
Sun. 21 Cape Breton # 79 Guelph 86 Final
  StFX # 72 Ryerson 139 Final
  Pre-Season Exhibition
  Saint Mary's # 69 McGill 87 Final
  Exhibition
  UPEI # 83 Holland 108 Final
  (Pre-season)
Wed. 24 Western * 87 Guelph 77 Final
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Waterloo * 75 McMaster 93 Final
  Burridge Gymnasium
Thu. 25 MacEwan * 56 Alberta 85 Final
Fri. 26 Laurentian # 90 Saint Mary's 93 Final
  Exhibition
  Algoma * 71 Lakehead 69 Final
  CJ Sanders Fieldhouse
  Toronto * 51 Ryerson 103 Final
  Mattamy Athletic Centre
  Laurier * 75 Brock 84 Final
  Bob Davis Gym
  Queen's * 89 York 76 Final
  Tait McKenzie Centre
  Carleton * 87 Ottawa 69 Final
  Montpetit Hall
  Victoria * 84 Winnipeg 93 Final
  Manitoba * 88 Brandon 78 Final
  UNBC * 95 Mount Royal 80 Final
  Regina * 68 Calgary 91 Final
  UBC Okanagan * 75 Trinity Western 73 Final
  Saskatchewan * 87 UBC 92 Final
  Thompson Rivers * 69 UFV 64 Final - OT
Sat. 27 Windsor * 67 McMaster 95 Final
  Burridge Gymnasium
  Alberta * 97 MacEwan 46 Final
  Victoria * 75 Winnipeg 72 Final
  Laurentian # 39 Dalhousie 82 Final
  Algoma * 76 Lakehead 90 Final
  CJ Sanders Fieldhouse
  Guelph * 85 Brock 102 Final
  Bob Davis Gym
  Western * 63 Laurier 70 Final
  Athletic Complex Gym
  Manitoba * 100 Brandon 101 Final
  UNBC * 75 Mount Royal 67 Final
  Regina * 60 Calgary 95 Final
  Saskatchewan * 102 UBC 93 Final
  UBC Okanagan * 97 Trinity Western 88 Final
  Thompson Rivers * 72 UFV 83 Final
Sun. 28 UPEI # 89 Laurentian 105 Final
  (Pre-season) @ Sexton Gym
  McGill #   Maine - Orono   3:00 PM EDT
  (non-conference)
Wed. 31 Nipissing * 76 Laurentian 98 Final
  Ben F. Avery Gymnasium
  Guelph * 59 Ryerson 96 Final
  Mattamy Athletic Centre
 
November
Thu. 1 Acadia * 85 Saint Mary's 89 Final
  UBC * 89 Victoria 63 Final
  Alberta * 77 Calgary 88 Final
Fri. 2 Queen's * 62 Western 66 Final
  Alumni Hall
  UNB * 101 StFX 95 Final
  Lakehead * 83 Nipissing 73 Final
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Laurier * 77 Carleton 80 Final
  Raven's Nest
  Algoma * 81 Toronto 85 Final
  Athletic Centre
  Waterloo * 65 Ottawa 90 Final
  Montpetit Hall
  McMaster * 79 Brock 73 Final
  Bob Davis Gym
  York * 76 Windsor 73 Final
  St. Denis Centre
  Mount Royal * 96 Manitoba 82 Final
  Trinity Western * 65 Regina 111 Final
  UFV * 65 Saskatchewan 92 Final
  MacEwan * 54 Lethbridge 92 Final
  Brandon * 79 UBC Okanagan 84 Final
  Winnipeg * 82 UNBC 84 Final
Sat. 3 Algoma * 56 Ryerson 102 Final
  Mattamy Athletic Centre
  UNB * 92 StFX 99 Final - OT
  Acadia * 81 Saint Mary's 94 Final
  Memorial * 82 UPEI 94 Final
  Cape Breton * 65 Dalhousie 85 Final
  Waterloo * 41 Carleton 84 Final
  Raven's Nest
  Queen's * 59 Windsor 61 Final
  St. Denis Centre
  Laurier * 79 Ottawa 71 Final
  Montpetit Hall
  York * 61 Western 78 Final
  Alumni Hall
  Guelph * 92 Toronto 99 Final
  Athletic Centre
  Lakehead * 81 Laurentian 101 Final
  Ben F. Avery Gymnasium
  Mount Royal * 69 Manitoba 81 Final
  MacEwan * 79 Lethbridge 96 Final
  Calgary * 74 Alberta 68 Final
  Trinity Western * 69 Regina 82 Final
  UFV * 71 Saskatchewan 77 Final
  Victoria * 81 UBC 87 Final
  Winnipeg * 96 UNBC 81 Final
  Brandon * 82 UBC Okanagan 83 Final
Sun. 4 Cape Breton * 76 Dalhousie 89 Final
  Memorial * 65 UPEI 77 Final
Thu. 8 Laval * 67 Concordia 75 Final - OT
  UQAM * 60 McGill 62 Final
Fri. 9 Dalhousie * 59 UNB 72 Final
  UPEI * 71 Acadia 69 Final
  Algoma * 81 York 85 Final - OT
  Tait McKenzie Centre
  Brock * 102 Laurentian 88 Final
  Ben F. Avery Gymnasium
  Ryerson * 80 Waterloo 56 Final
  Physical Activities Complex
  Ottawa * 62 Windsor 49 Final
  St. Denis Centre
  Toronto * 50 Laurier 83 Final
  Athletic Complex Gym
  Carleton * 82 Western 51 Final
  Alumni Hall
  Guelph * 64 Queen's 83 Final
  Athletics & Recreation Centre
  McMaster * 71 Nipissing 80 Final
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  UBC * 80 Manitoba 57 Final
  Regina * 100 Brandon 82 Final
  Winnipeg * 113 MacEwan 75 Final
  Saskatchewan * 63 Calgary 105 Final
  Victoria * 73 Thompson Rivers 65 Final
  Lethbridge * 114 UBC Okanagan 64 Final
  Mount Royal * 85 Trinity Western 82 Final
  Alberta * 99 UFV 69 Final
Sat. 10 Dalhousie * 79 UNB 92 Final
  Saint Mary's *   Memorial   Postponed
  UPEI * 81 Acadia 92 Final
  StFX * 93 Cape Breton 87 Final
  Carleton * 103 Windsor 56 Final
  St. Denis Centre
  Algoma * 61 Queen's 94 Final
  Athletics & Recreation Centre
  Ryerson * 97 Laurier 52 Final
  Athletic Complex Gym
  Brock * 79 Nipissing 51 Final
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Guelph * 105 York 92 Final
  Tait McKenzie Centre
  Toronto * 94 Waterloo 55 Final
  Physical Activities Complex
  Ottawa * 93 Western 55 Final
  Alumni Hall
  McMaster * 74 Laurentian 80 Final
  Ben F. Avery Gymnasium
  McGill * 67 Laval 57 Final
  UQAM * 75 Bishop's 78 Final
  UBC * 94 Manitoba 89 Final - OT
  Regina * 97 Brandon 82 Final
  Winnipeg * 85 MacEwan 78 Final
  Saskatchewan * 89 Calgary 107 Final
  Victoria * 70 Thompson Rivers 80 Final
  Lethbridge * 121 UBC Okanagan 73 Final
  Mount Royal * 94 Trinity Western 80 Final
  Alberta * 73 UFV 80 Final
Sun. 11 Saint Mary's * 86 Memorial 78 Final
Wed. 14 StFX *   Dalhousie   8:00 PM AST
Thu. 15 Concordia *   UQAM   8:00 PM EST
  @ UQAM
  Bishop's *   McGill   8:00 PM EST
Fri. 16 Laurier *   Queen's   1:00 PM EST
  Athletics & Recreation Centre
  Manitoba *   Regina   2:00 PM CST
  Saint Mary's *   UPEI   8:00 PM AST
  UNB *   Cape Breton   8:00 PM AST
  Toronto *   Brock   8:00 PM EST
  Bob Davis Gym
  Lakehead *   Ottawa   8:00 PM EST
  Montpetit Hall
  Waterloo *   York   8:00 PM EST
  Tait McKenzie Centre
  Laurentian *   Algoma   8:00 PM EST
  George Leach Centre
  Nipissing *   Guelph   8:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Ryerson *   McMaster   8:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Saskatchewan *   Winnipeg   8:00 PM CST
  Lethbridge *   Alberta   8:00 PM MST
  UFV *   MacEwan   8:00 PM MST
  UBC Okanagan *   Mount Royal   8:00 PM MST
  Thompson Rivers *   UBC   8:00 PM PST
  Trinity Western *   UNBC   8:00 PM PST
Sat. 17 UNB *   Cape Breton   3:00 PM AST
  Dalhousie *   StFX   3:00 PM AST
  Western *   Windsor   2:00 PM EST
  St. Denis Centre
  Saskatchewan *   Winnipeg   5:00 PM CST
  Acadia *   Memorial   8:00 PM NST
  Saint Mary's *   UPEI   8:00 PM AST
  Manitoba *   Regina   6:00 PM CST
  Ryerson *   Brock   8:00 PM EST
  Meridian Centre
  Toronto *   McMaster   8:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Waterloo *   Queen's   8:00 PM EST
  Athletics & Recreation Centre
  Laurier *   York   8:00 PM EST
  Tait McKenzie Centre
  Lakehead *   Carleton   8:00 PM EST
  Raven's Nest
  Laval *   Bishop's   8:00 PM EST
  UBC Okanagan *   Mount Royal   6:00 PM MST
  UFV *   MacEwan   7:00 PM MST
  Victoria *   Calgary   7:00 PM MST
  Lethbridge *   Alberta   7:00 PM MST
  Trinity Western *   UNBC   7:00 PM PST
  Thompson Rivers *   UBC   7:00 PM PST
Sun. 18 Acadia *   Memorial   2:00 PM NST
  Laurentian *   Guelph   3:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Nipissing *   Algoma   4:00 PM EST
  George Leach Centre
  Victoria *   Calgary   3:00 PM MST
Thu. 22 Concordia *   McGill   8:00 PM EST
  @ McGill U.
Fri. 23 UBC Okanagan *   Thompson Rivers   12:45 PM PST
  Saint Mary's *   Dalhousie   8:00 PM AST
  (4-point game) at Scotiabank Centre
  Brock *   Carleton   8:00 PM EST
  Raven's Nest
  Queen's *   Lakehead   8:00 PM EST
  CJ Sanders Fieldhouse
  Windsor *   Ryerson   8:00 PM EST
  Mattamy Athletic Centre
  Nipissing *   Waterloo   8:00 PM EST
  Physical Activities Complex
  McMaster *   Ottawa   8:00 PM EST
  Montpetit Hall
  Western *   Toronto   8:00 PM EST
  Athletic Centre
  Laurentian *   Laurier   8:00 PM EST
  Athletic Complex Gym
  Calgary *   Manitoba   8:00 PM CST
  Brandon *   Saskatchewan   8:00 PM CST
  MacEwan *   Mount Royal   8:00 PM MST
  Winnipeg *   Lethbridge   8:00 PM MST
  Trinity Western *   Victoria   8:00 PM PST
  UNBC *   UFV   8:00 PM PST
Sat. 24 Bishop's *   Concordia   4:00 PM EST
  Laval *   UQAM   4:00 PM EST
  @ UQAM
  UBC Okanagan *   Thompson Rivers   2:45 PM PST
  StFX *   Acadia   8:00 PM AST
  (4-point game)
  Memorial *   Cape Breton   8:00 PM AST
  (4-point game)
  UPEI *   UNB   8:00 PM AST
  (4-point game)
  Brock *   Ottawa   8:00 PM EST
  Montpetit Hall
  York *   Lakehead   8:00 PM EST
  CJ Sanders Fieldhouse
  Laurentian *   Waterloo   8:00 PM EST
  Physical Activities Complex
  McMaster *   Carleton   8:00 PM EST
  Raven's Nest
  Windsor *   Toronto   8:00 PM EST
  Athletic Centre
  Nipissing *   Laurier   8:00 PM EST
  Athletic Complex Gym
  Western *   Ryerson   8:00 PM EST
  Mattamy Athletic Centre
  Calgary *   Manitoba   7:00 PM CST
  MacEwan *   Mount Royal   6:00 PM MST
  Brandon *   Saskatchewan   8:00 PM CST
  Winnipeg *   Lethbridge   7:00 PM MST
  Trinity Western *   Victoria   7:00 PM PST
  UNBC *   UFV   7:00 PM PST
Sun. 25 Memorial *   Cape Breton   3:00 PM AST
  (4-point game)
Thu. 29 Bishop's *   Laval   8:00 PM EST
  UNBC *   Saskatchewan   8:00 PM CST
  Calgary *   Lethbridge   8:00 PM MST
Fri. 30 Windsor *   Laurentian   8:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  Western *   Nipissing   8:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Queen's *   Brock   8:00 PM EST
  Bob Davis Gym
  Ottawa *   Guelph   8:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Ryerson *   Lakehead   8:00 PM EST
  CJ Sanders Fieldhouse
  Carleton *   Algoma   8:00 PM EST
  George Leach Centre
  York *   McMaster   8:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Winnipeg *   Brandon   8:00 PM CST
  UNBC *   Saskatchewan   8:00 PM CST
  MacEwan *   Regina   8:00 PM CST
  Alberta *   Thompson Rivers   7:00 PM PST
  Mount Royal *   UBC   8:00 PM PST
  UFV *   UBC Okanagan   8:00 PM PST
 
December
Sat. 1 UQAM *   Concordia   4:00 PM EST
  @ Concordia U.
  Brandon *   Winnipeg   5:00 PM CST
  Toronto *   Lakehead   8:00 PM EST
  CJ Sanders Fieldhouse
  Western *   Laurentian   8:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  York *   Brock   8:00 PM EST
  Bob Davis Gym
  Queen's *   McMaster   8:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Windsor *   Nipissing   8:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  McGill *   Bishop's   8:00 PM EST
  MacEwan *   Regina   8:00 PM CST
  Lethbridge *   Calgary   7:00 PM MST
  Mount Royal *   UBC   7:00 PM PST
  Alberta *   Thompson Rivers   7:00 PM PST
  UFV *   UBC Okanagan   7:00 PM PST
Sun. 2 Carleton *   Guelph   3:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Ottawa *   Algoma   4:00 PM EST
  George Leach Centre
Tue. 18 Trinity Western #   Concordia (Portland)   5:00 PM PST
Wed. 19 Trinity Western #   Concordia (Portland)   3:00 PM PST
Fri. 28 StFX #   TBD   TBA
  Exhibition - Dalhousie Rod Shoveller Tournament @ Halifax, NS
  Guelph #   McGill   6:00 PM EST
  UQAM Holiday Tournament @ (at UQAM)
Sat. 29 StFX #   TBD   TBA
  Exhibition - Dalhousie Rod Shoveller Tournament @ Halifax, NS
  Brandon #   McGill   4:00 PM EST
  UQAM Holiday Tournament @ (at UQAM)
  Winnipeg #   North Dakota State College of Science   7:00 PM CST
Sun. 30 StFX #   TBD   TBA
  Exhibition - Dalhousie Rod Shoveller Tournament @ Halifax, NS
  Winnipeg #   Mayville State   3:00 PM CST
  Trinity Western #   Simon Fraser   5:00 PM PST
 
January
Thu. 3 Calgary *   Mount Royal   8:00 PM MST
Fri. 4 StFX *   Saint Mary's   8:00 PM AST
  (4-point game)
  York *   Nipissing   8:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Waterloo *   Algoma   8:00 PM EST
  George Leach Centre
  Queen's *   Laurentian   8:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  Lakehead *   Guelph   8:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  McMaster *   Laurier   8:00 PM EST
  Athletic Complex Gym
  Lethbridge *   Saskatchewan   8:00 PM CST
  Manitoba *   Alberta   8:00 PM MST
  Regina *   Victoria   8:00 PM PST
  Winnipeg *   Trinity Western   8:00 PM PST
  Thompson Rivers *   UNBC   8:00 PM PST
  UBC Okanagan *   UBC   8:00 PM PST
  Brandon *   UFV   8:00 PM PST
Sat. 5 Brock *   Western   3:00 PM EST
  Alumni Hall
  Carleton *   Ryerson   4:00 PM EST
  Mattamy Athletic Centre
  Ottawa *   Toronto   4:00 PM EST
  Goldring Centre
  Laurier *   Windsor   4:00 PM EST
  St. Denis Centre
  UNB *   Memorial   8:00 PM NST
  (4-point game)
  Dalhousie *   Acadia   8:00 PM AST
  (4-point game)
  Cape Breton *   UPEI   8:00 PM AST
  (4-point game)
  Queen's *   Nipissing   8:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Waterloo *   Algoma   8:00 PM EST
  George Leach Centre
  York *   Laurentian   8:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  Lakehead *   Guelph   8:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Lethbridge *   Saskatchewan   8:00 PM CST
  Manitoba *   Alberta   7:00 PM MST
  Mount Royal *   Calgary   7:00 PM MST
  UBC Okanagan *   UBC   7:00 PM PST
  Thompson Rivers *   UNBC   7:00 PM PST
  Winnipeg *   Trinity Western   7:00 PM PST
  Regina *   Victoria   7:00 PM PST
  Brandon *   UFV   7:00 PM PST
Sun. 6 UNB *   Memorial   2:00 PM NST
  (4-point game)
  McGill #   Harvard   2:00 PM EST
  (non-conference)
  Ottawa *   Ryerson   4:00 PM EST
  Mattamy Athletic Centre
  Carleton *   Toronto   4:00 PM EST
  Goldring Centre
Wed. 9 Dalhousie *   StFX   8:00 PM AST
  Brock *   Laurier   8:00 PM EST
  Athletic Complex Gym
  Laval *   UQAM   8:00 PM EST
  @ UQAM
Thu. 10 Guelph *   Waterloo   11:00 AM EST
  Physical Activities Complex
  Bishop's *   Concordia   8:00 PM EST
  Lethbridge *   Mount Royal   8:00 PM MST
Fri. 11 UPEI *   Saint Mary's   8:00 PM AST
  Cape Breton *   UNB   8:00 PM AST
  StFX *   Dalhousie   8:00 PM AST
  Ryerson *   Queen's   8:00 PM EST
  Athletics & Recreation Centre
  Ottawa *   Nipissing   8:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  McMaster *   Guelph   8:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Algoma *   Western   8:00 PM EST
  Alumni Hall
  Windsor *   Lakehead   8:00 PM EST
  CJ Sanders Fieldhouse
  Toronto *   York   8:00 PM EST
  Tait McKenzie Centre
  Carleton *   Laurentian   8:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  UQAM *   Laval   8:00 PM EST
  @ PEPS
  Thompson Rivers *   Winnipeg   8:00 PM CST
  Alberta *   Brandon   8:00 PM CST
  UBC Okanagan *   Regina   8:00 PM CST
  Calgary *   MacEwan   8:00 PM MST
  UFV *   Victoria   8:00 PM PST
  UBC *   Trinity Western   8:00 PM PST
  Manitoba *   UNBC   8:00 PM PST
Sat. 12 Cape Breton *   UNB   3:00 PM AST
  Memorial *   Acadia   3:00 PM AST
  Thompson Rivers *   Winnipeg   5:00 PM CST
  UPEI *   Saint Mary's   8:00 PM AST
  Brock *   Waterloo   8:00 PM EST
  Physical Activities Complex
  Algoma *   Western   8:00 PM EST
  Alumni Hall
  Windsor *   Lakehead   8:00 PM EST
  CJ Sanders Fieldhouse
  Carleton *   Nipissing   8:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Laurier *   McMaster   8:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Ryerson *   York   8:00 PM EST
  Tait McKenzie Centre
  Toronto *   Queen's   8:00 PM EST
  Athletics & Recreation Centre
  Ottawa *   Laurentian   8:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  Concordia *   Bishop's   8:00 PM EST
  Alberta *   Brandon   7:00 PM CST
  UBC Okanagan *   Regina   8:00 PM CST
  Calgary *   MacEwan   7:00 PM MST
  Mount Royal *   Lethbridge   7:00 PM MST
  UFV *   Victoria   7:00 PM PST
  Manitoba *   UNBC   7:00 PM PST
  UBC *   Trinity Western   7:00 PM PST
Sun. 13 Memorial *   Acadia   3:00 PM AST
Tue. 15 Dalhousie *   Saint Mary's   8:00 PM AST
  (4-point game)
Wed. 16 Cape Breton *   StFX   8:00 PM AST
  Waterloo *   Windsor   8:00 PM EST
  St. Denis Centre
  Brock *   Guelph   8:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
Thu. 17 McGill *   Concordia   8:00 PM EST
  @ Concordia U.
  Bishop's *   UQAM   8:00 PM EST
Fri. 18 UBC *   Brandon   1:30 PM CST
  StFX *   UPEI   8:00 PM AST
  (4-point game)
  UNB *   Acadia   8:00 PM AST
  (4-point game)
  Laurentian *   Ryerson   8:00 PM EST
  Mattamy Athletic Centre
  York *   Ottawa   8:00 PM EST
  Montpetit Hall
  Waterloo *   Western   8:00 PM EST
  Alumni Hall
  Lakehead *   McMaster   8:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Nipissing *   Toronto   8:00 PM EST
  Goldring Centre
  Queen's *   Carleton   8:00 PM EST
  Raven's Nest
  Laurier *   Algoma   8:00 PM EST
  George Leach Centre
  Trinity Western *   Manitoba   8:00 PM CST
  Saskatchewan *   Mount Royal   8:00 PM MST
  Victoria *   Lethbridge   8:00 PM MST
  UNBC *   Alberta   8:00 PM MST
  Regina *   Thompson Rivers   7:00 PM PST
  MacEwan *   UBC Okanagan   8:00 PM PST
Sat. 19 Brock *   Windsor   4:00 PM EST
  St. Denis Centre
  Concordia *   McGill   6:00 PM EST
  @ McGill U.
  UNB *   Saint Mary's   8:00 PM AST
  (4-point game)
  Guelph *   Western   8:00 PM EST
  Alumni Hall
  York *   Carleton   8:00 PM EST
  Raven's Nest
  Laurentian *   Toronto   8:00 PM EST
  Goldring Centre
  Laurier *   Algoma   8:00 PM EST
  George Leach Centre
  Nipissing *   Ryerson   8:00 PM EST
  Mattamy Athletic Centre
  Lakehead *   McMaster   8:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Queen's *   Ottawa   8:00 PM EST
  Montpetit Hall
  UQAM *   Bishop's   8:00 PM EST
  UBC *   Brandon   7:00 PM CST
  Trinity Western *   Manitoba   7:00 PM CST
  Saskatchewan *   Mount Royal   6:00 PM MST
  UNBC *   Alberta   7:00 PM MST
  Victoria *   Lethbridge   7:00 PM MST
  Regina *   Thompson Rivers   7:00 PM PST
  MacEwan *   UBC Okanagan   7:00 PM PST
Sun. 20 Dalhousie *   UPEI   3:00 PM AST
  (4-point game)
  Acadia *   Cape Breton   3:00 PM AST
  (4-point game)
Wed. 23 Guelph *   Laurier   11:00 AM EST
  Athletic Complex Gym
  McMaster *   Windsor   8:00 PM EST
  St. Denis Centre
  Concordia *   Laval   8:00 PM EST
  @ PEPS
Thu. 24 Saint Mary's *   Acadia   8:00 PM AST
# Exhibition
* Conference