Add to Calendar
Date Away Home Status Links
 
September
Thu. 6 People's Rep. of China Under-18 # 80 UBC 60 Final
Fri. 14 China Olympic Team # 98 Trinity Western 58 Final
  @ Richmond Olympic Oval
Sun. 16 MacEwan # 36 Calgary 71 Final
  Non-Conference
Thu. 20 Algoma # 66 Lakehead 93 Final
Fri. 21 Algoma # 50 Lakehead 87 Final
  Ottawa # 77 Concordia 65 Final
Sun. 23 Mount Allison # 42 UPEI 62 Final
  (Pre-season)
Thu. 27 Nipissing # 77 Laurentian 88 Final
  Ben Avery Gym
  Trinity Western # 53 Western 56 Final
Fri. 28 Carleton # 67 Waterloo 55 Final
  Helen Campbell Pre-Season Tournament @ Currie Center
  Regina # 63 Ottawa 53 Final
  @ E.S.P. Louis-Riel
  Saint Mary's # 56 UNB 83 Final
  Helen Campbell Pre-Season Tournament
  Dalhousie # 51 Toronto 66 Final
  Brandon # 74 UQAM 89 Final
  Algoma # 68 Nipissing 65 Final
  @ Ben Avery Gym
  UBC # 62 York 73 Final
  Trinity Western # 60 Windsor 62 Final
  Champlain College # 52 Laurentian 78 Final
  Ben Avery Gym
  Cape Breton # 77 Queen's 67 Final
  MacEwan # 63 Manitoba 85 Final
  UNBC # 75 Victoria 62 Final
Sat. 29 Saint Mary's # 52 Carleton 55 Final
  Helen Campbell Pre-Season Tournament @ Richard J Currie Centre
  Regina # 56 Laval 99 Final
  @ Ottawa, ON
  Algoma # 49 Laurentian 67 Final
  Ben Avery Gym
  VIU # 51 UBC Okanagan 86 Final
  StFX # 67 Holland College 52 Final
  (Pre-season)
  Queen's # 83 Brandon 57 Final
  Champlain College # 65 Nipissing 60 Final
  @ Ben Avery Gym
  Trinity Western # 52 Windsor 61 Final
  Waterloo # 60 UNB 63 Final
  Helen Campbell Pre-Season Tournament
  Dalhousie # 50 York 66 Final
  UBC # 74 Toronto 59 Final
  Lethbridge # 59 Concordia 106 Final
  UNBC # 83 Victoria 71 Final
  MacEwan # 52 Manitoba 80 Final
  Cape Breton # 63 UQAM 71 Final
Sun. 30 Algoma # 58 Champlain College 72 Final
  @ Ben Avery Gym
  Lethbridge # 101 McGill 55 Final
  Love Competition Hall
  Carleton # 62 UNB 38 Final
  Helen Campbell Pre-Season Tournament
  StFX # 67 Holland College 44 Final
  Pre-Season Exhibition
  Cape Breton # 89 Brandon 57 Final
  Laval # 86 Ottawa 76 Final
  @ E.S.P. Louis-Riel
  Queen's # 71 UQAM 61 Final
  UBC # 73 McMaster 71 Final
  Saint Mary's # 68 Waterloo 53 Final
  Helen Campbell Pre-Season Tournament
  Dalhousie # 47 Ryerson 83 Final
 
October
Thu. 4 UNBC # 74 Laurier 59 Final
  McGill # 40 Ottawa 43 Final
  Exhibition - Montpetit Hall
  UFV # 57 UBC 74 Final
Fri. 5 UPEI # 70 Laurentian 54 Final
  @ Concordia University
  Brandon # 59 Winnipeg 67 Final
  BOB-FM Shootout
  Memorial # 58 Concordia 71 Final
  @ Concordia University
  McGill # 49 Carleton 52 Final
Sat. 6 Laurentian # 71 Memorial 79 Final
  @ Concordia University
  millersville # 67 UQAM 78 Final
  Lakehead # 62 Winnipeg 59 Final
  BOB-FM Shootout
  UNBC #   York   3:00 PM EDT
  UPEI # 44 Concordia 75 Final
  @ Concordia University
Sun. 7 UPEI # 82 Memorial 79 Final
  Manitoba # 58 Winnipeg 69 Final
  BOB-FM Shootout
  Laurentian # 61 Concordia 87 Final
  Millersville University # 59 Bishop's 82 Final
Tue. 9 Alberta # 48 McMaster 85 Final
Wed. 10 Lakehead # 58 Regina 75 Final
  Cougar Classic
Thu. 11 Mount Royal # 53 Laurier 81 Final
  Naismith Classic @ Physical Activities Complex
  Manitoba # 58 Ottawa 84 Final
  @ MUN Gym
  MacEwan # 36 Waterloo 50 Final
  Naismith Classic
  Brock # 52 Memorial 83 Final
  MUN GYM (PE-BUILDING)
  Lethbridge # 77 Lakehead 72 Final
  Cougar Classic @ Regina, SK
  Saskatchewan # 80 Regina 73 Final
  Cougar Classic
Fri. 12 Laurier # 53 MacEwan 51 Final
  Naismith Classic @ Physical Activities Complex
  Laval # 86 Acadia 70 Final
  Ottawa # 86 Brock 44 Final
  @ The Fieldhouse
  Saint Mary's # 79 Windsor 84 Final
  (Pre-season) @ Dalplex
  UPEI # 77 Cape Breton 65 Final
  (Pre-season) StFX Invitational
  Ryerson # 71 Bishop's 65 Final
  McGill Redbird Classic (Love Competition Hall, Montreal, QC) @ D. Love Competition Hall
  Lakehead # 69 Saskatchewan 73 Final
  Cougar Classic @ Regina, SK
  York # 68 UNB 57 Final
  Exhibition Game @ Kennebecasis Valley HS
  Alberta # 64 Queen's 56 Final
  Manitoba # 74 Memorial 78 Final
  FIELD HOUSE
  MSVU # 79 StFX 56 Final
  (Pre-season) StFX Invitational
  Guelph # 79 Dalhousie 65 Final
  (Pre-season) @ Dalplex
  UBC Okanagan # 51 McGill 96 Final
  McGill Redbird Classic (Love Competition Hall, Montreal, QC)
  Lethbridge # 68 Regina 77 Final
  Cougar Classic
  Waterloo # 71 Mount Royal 63 Final
  Naismith Classic
Sat. 13 Cape Breton # 77 StFX 62 Final
  (Pre-season) StFX Invitational
  Victoria # 42 McMaster 78 Final
  Laval # 76 Alberta 63 Final
  Brock # 81 Manitoba 74 Final
  @ The Fieldhouse
  MSVU # 65 UPEI 68 Final
  (Pre-season) StFX Invitational @ Oland Centre
  York # 57 UNB 69 Final
  Exhibition Game
  Acadia # 70 Queen's 72 Final
  @ Queen's ARC Gymnasium
  Mount Royal # 59 MacEwan 57 Final
  Naismith Classic
  Ottawa # 77 Memorial 60 Final
  FIELD HOUSE
  Guelph # 70 Windsor 66 Final
  (Pre-season) @ Dalplex
  Ryerson # 80 McGill 79 Final
  McGill Redbird Classic (Love Competition Hall, Montreal, QC)
  Laurier # 56 Waterloo 50 Final
  Naismith Classic
  UBC Okanagan # 39 Bishop's 80 Final
  McGill Redbird Classic (Love Competition Hall, Montreal, QC) @ D. Love Competition Hall
  Saint Mary's # 49 Dalhousie 55 Final
  (Pre-season) @ Dalplex
  Winnipeg # 62 Brandon 65 Final
  Non-conference
  Lewis and Clark (Ore.) # 23 UBC 98 Final
Sun. 14 Saint Mary's # 85 Guelph 61 Final
  (Pre-season) @ Dalplex
  Windsor # 52 Dalhousie 69 Final
  (Pre-season) @ Dalplex
  York # 84 UNB 97 Final
  Exhibition Game @ Sussex Regional HS
  UBC Okanagan # 56 Ryerson 97 Final
  McGill Redbird Classic (Love Competition Hall, Montreal, QC) @ D. Love Competition Hall
  Alberta # 63 Acadia 70 Final
  @ Queen's ARC Gymnasium
  Laval # 80 Queen's 49 Final
Tue. 16 Waynesburg # 42 Ottawa 103 Final
  Exhibition - Montpetit Hall
Thu. 18 UNB * # 53 Laval 71 Final
  Exhibition Game
  Waynesburg University # 66 Queen's 89 Final
  UNBC # 75 Thompson Rivers 72 Final
Fri. 19 Mount Royal #   University of Providence   TBA
  Calgary # 59 UBC 62 Final
  Canada West Basketball Tournament @ Edmonton, AB (SCSC)
  StFX # 68 Nipissing 56 Final
  Pre-Season Exhibition - CBU Invitational Tournament
  UNBC # 74 UBC Okanagan 69 Final
  UFV # 64 Lethbridge 71 Final
  2018 HoopFest Tournament
  UNB # 64 Laurier 60 Final
  Exhibition Game @ at Laval
  Laurentian # 56 Acadia 75 Final
  @ Ravens' Nest
  UQAM # 70 Cape Breton 74 Final
  Debbie Ruiz Memorial Tournament @ CBU Fieldhouse
  Victoria # 67 Alberta 56 Final
Sat. 20 MSU Northern #   Mount Royal   TBA
  @ University of Providence
  Concordia # 93 Acadia 61 Final
  @ Ravens Nest
  UFV # 63 Victoria 75 Final
  Lethbridge # 59 UBC 69 Final
  UNBC # 77 UBC Okanagan 66 Final
  UQAM # 78 StFX 55 Final
  Pre-Season Exhibition - CBU Invitational Tournament @ CBU Fieldhouse
  Laurier #   Laval   4:00 PM EDT
  Thompson Rivers # 42 Alberta 62 Final
  Trinity Western # 40 Calgary 78 Final
  At Alberta
  Cape Breton # 88 Nipissing 60 Final
  Debbie Ruiz Tournament @ CBU Fieldhouse
  Windsor * 70 Waterloo 49 Final
  Physical Activities Complex
  Laurentian # 33 Carleton 60 Final
Sun. 21 Nipissing # 55 UQAM 77 Final
  Debbie Ruiz Memorial Tournament @ CBU
  StFX # 63 Cape Breton 80 Final
  Debbie Ruiz Tournament @ CBU
  Concordia # 70 Laurentian 51 Final
  @ Ravens Nest
  Acadia #   Carleton   2:00 PM ADT
  @ Metro Glebe Invitational at Carleton University
  UPEI # 76 Holland College 51 Final
  (Pre-season)
  Trinity Western # 46 Alberta 59 Final
  Lethbridge # 62 Thompson Rivers 56 Final
Mon. 22 Trinity Western # 55 Western Washington 89 Final
Wed. 24 Western *   Guelph   6:00 PM EDT
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Waterloo *   McMaster   6:00 PM EDT
  Burridge Gymnasium
Thu. 25 MacEwan *   Alberta   6:00 PM MDT
Fri. 26 Queen's *   York   6:00 PM EDT
  Tait McKenzie Centre
  Carleton *   Ottawa   6:00 PM EDT
  Montpetit Hall
  Algoma *   Lakehead   6:00 PM EDT
  CJ Sanders Fieldhouse
  Toronto *   Ryerson   6:00 PM EDT
  Mattamy Athletic Centre
  Laurier *   Brock   6:00 PM EDT
  Bob Davis Gym
  Nipissing *   Laurentian   7:00 PM EDT
  Ben F. Avery Gymnasium
  Victoria *   Winnipeg   6:00 PM CDT
  Manitoba *   Brandon   6:00 PM CDT
  Regina *   Calgary   6:00 PM MDT
  UNBC *   Mount Royal   6:00 PM MDT
  UBC Okanagan *   Trinity Western   6:00 PM PDT
  Saskatchewan *   UBC   6:00 PM PDT
  Thompson Rivers *   UFV   6:00 PM PDT
Sat. 27 Windsor *   McMaster   1:00 PM EDT
  Burridge Gymnasium
  Alberta *   MacEwan   12:00 PM MDT
  Algoma *   Lakehead   6:00 PM EDT
  CJ Sanders Fieldhouse
  Western *   Laurier   6:00 PM EDT
  Athletic Complex Gym
  Guelph *   Brock   6:00 PM EDT
  Bob Davis Gym
  Manitoba *   Brandon   5:00 PM CDT
  UNBC *   Mount Royal   4:00 PM MDT
  Regina *   Calgary   5:00 PM MDT
  Victoria *   Winnipeg   7:00 PM CDT
  UBC Okanagan *   Trinity Western   5:00 PM PDT
  Thompson Rivers *   UFV   5:00 PM PDT
  Saskatchewan *   UBC   5:00 PM PDT
Wed. 31 Guelph *   Ryerson   6:00 PM EDT
  Mattamy Athletic Centre
 
November
Thu. 1 Acadia *   Saint Mary's   6:00 PM ADT
  Alberta *   Calgary   6:00 PM MDT
  Victoria *   UBC   6:00 PM PDT
Fri. 2 Queen's *   Western   1:30 PM EDT
  Alumni Hall
  UNB *   StFX   6:00 PM ADT
  Algoma *   Toronto   6:00 PM EDT
  Goldring Centre
  McMaster *   Brock   6:00 PM EDT
  Bob Davis Gym
  Laurier *   Carleton   6:00 PM EDT
  Raven's Nest
  Lakehead *   Nipissing   6:00 PM EDT
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Waterloo *   Ottawa   6:00 PM EDT
  Montpetit Hall
  York *   Windsor   6:00 PM EDT
  St. Denis Centre
  Mount Royal *   Manitoba   6:00 PM CDT
  MacEwan *   Lethbridge   6:00 PM MDT
  Trinity Western *   Regina   6:00 PM CST
  UFV *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  Winnipeg *   UNBC   6:00 PM PDT
  Brandon *   UBC Okanagan   6:00 PM PDT
Sat. 3 Algoma *   Ryerson   12:00 PM EDT
  Mattamy Athletic Centre
  Acadia *   Saint Mary's   6:00 PM ADT
  UNB *   StFX   6:00 PM ADT
  Cape Breton *   Dalhousie   6:00 PM ADT
  Memorial *   UPEI   6:00 PM ADT
  Queen's *   Windsor   6:00 PM EDT
  St. Denis Centre
  Laurier *   Ottawa   6:00 PM EDT
  Montpetit Hall
  Waterloo *   Carleton   6:00 PM EDT
  Raven's Nest
  York *   Western   6:00 PM EDT
  Alumni Hall
  Guelph *   Toronto   6:00 PM EDT
  Goldring Centre
  Lakehead *   Laurentian   6:00 PM EDT
  Ben F. Avery Gymnasium
  Mount Royal *   Manitoba   5:00 PM CDT
  MacEwan *   Lethbridge   5:00 PM MDT
  Calgary *   Alberta   5:00 PM MDT
  UFV *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  Trinity Western *   Regina   6:00 PM CST
  Winnipeg *   UNBC   5:00 PM PDT
  Brandon *   UBC Okanagan   5:00 PM PDT
  UBC *   Victoria   6:00 PM PDT
Sun. 4 Memorial *   UPEI   1:00 PM AST
  Cape Breton *   Dalhousie   1:00 PM AST
Thu. 8 UQAM *   McGill   6:00 PM EST
  @ McGill U.
  Laval *   Concordia   6:00 PM EST
  @ Concordia U.
Fri. 9 UPEI *   Acadia   6:00 PM AST
  Dalhousie *   UNB   6:00 PM AST
  Algoma *   York   6:00 PM EST
  Tait McKenzie Centre
  Brock *   Laurentian   6:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  Ryerson *   Waterloo   6:00 PM EST
  Physical Activities Complex
  McMaster *   Nipissing   6:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Toronto *   Laurier   6:00 PM EST
  Athletic Complex Gym
  Carleton *   Western   6:00 PM EST
  Alumni Hall
  Guelph *   Queen's   6:00 PM EST
  Athletics & Recreation Centre
  Ottawa *   Windsor   6:00 PM EST
  St. Denis Centre
  Regina *   Brandon   6:00 PM CST
  UBC *   Manitoba   6:00 PM CST
  Winnipeg *   MacEwan   6:00 PM MST
  Saskatchewan *   Calgary   6:00 PM MST
  Victoria *   Thompson Rivers   5:00 PM PST
  Mount Royal *   Trinity Western   6:00 PM PST
  Alberta *   UFV   6:00 PM PST
  Lethbridge *   UBC Okanagan   6:00 PM PST
Sat. 10 Dalhousie *   UNB   2:00 PM AST
  Saint Mary's *   Memorial   6:00 PM NST
  StFX *   Cape Breton   6:00 PM AST
  UPEI *   Acadia   6:00 PM AST
  McMaster *   Laurentian   6:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  Carleton *   Windsor   6:00 PM EST
  St. Denis Centre
  Brock *   Nipissing   6:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Ottawa *   Western   6:00 PM EST
  Alumni Hall
  Algoma *   Queen's   6:00 PM EST
  Athletics & Recreation Centre
  Guelph *   York   6:00 PM EST
  Tait McKenzie Centre
  Toronto *   Waterloo   6:00 PM EST
  Physical Activities Complex
  Ryerson *   Laurier   6:00 PM EST
  Athletic Complex Gym
  McGill *   Laval   6:00 PM EST
  @ PEPS
  UQAM *   Bishop's   6:00 PM EST
  @ Bishop's U.
  UBC *   Manitoba   5:00 PM CST
  Regina *   Brandon   5:00 PM CST
  Saskatchewan *   Calgary   5:00 PM MST
  Winnipeg *   MacEwan   5:00 PM MST
  Victoria *   Thompson Rivers   5:00 PM PST
  Alberta *   UFV   5:00 PM PST
  Lethbridge *   UBC Okanagan   5:00 PM PST
  Mount Royal *   Trinity Western   5:00 PM PST
Sun. 11 Saint Mary's *   Memorial   12:00 PM NST
Wed. 14 StFX *   Dalhousie   6:00 PM AST
Thu. 15 Concordia *   UQAM   6:00 PM EST
  @ UQAM
  Bishop's *   McGill   6:00 PM EST
  @ McGill U.
Fri. 16 Laurier *   Queen's   11:00 AM EST
  Athletics & Recreation Centre
  Manitoba *   Regina   12:00 PM CST
  Saint Mary's *   UPEI   6:00 PM AST
  UNB *   Cape Breton   6:00 PM AST
  Ryerson *   McMaster   6:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Toronto *   Brock   6:00 PM EST
  Bob Davis Gym
  Lakehead *   Ottawa   6:00 PM EST
  Montpetit Hall
  Laurentian *   Algoma   6:00 PM EST
  George Leach Centre
  Waterloo *   York   6:00 PM EST
  Tait McKenzie Centre
  Nipissing *   Guelph   6:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Saskatchewan *   Winnipeg   6:00 PM CST
  Lethbridge *   Alberta   6:00 PM MST
  UBC Okanagan *   Mount Royal   6:00 PM MST
  UFV *   MacEwan   6:00 PM MST
  Trinity Western *   UNBC   6:00 PM PST
  Thompson Rivers *   UBC   6:00 PM PST
Sat. 17 UNB *   Cape Breton   1:00 PM AST
  Dalhousie *   StFX   1:00 PM AST
  Western *   Windsor   12:00 PM EST
  St. Denis Centre
  Acadia *   Memorial   6:00 PM NST
  Saint Mary's *   UPEI   6:00 PM AST
  Manitoba *   Regina   4:00 PM CST
  Waterloo *   Queen's   6:00 PM EST
  Athletics & Recreation Centre
  Laurier *   York   6:00 PM EST
  Tait McKenzie Centre
  Lakehead *   Carleton   6:00 PM EST
  Raven's Nest
  Ryerson *   Brock   6:00 PM EST
  Meridian Centre
  Toronto *   McMaster   6:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Laval *   Bishop's   6:00 PM EST
  @ Bishop's U.
  UBC Okanagan *   Mount Royal   4:00 PM MST
  UFV *   MacEwan   5:00 PM MST
  Victoria *   Calgary   5:00 PM MST
  Lethbridge *   Alberta   5:00 PM MST
  Saskatchewan *   Winnipeg   7:00 PM CST
  Trinity Western *   UNBC   5:00 PM PST
  Thompson Rivers *   UBC   5:00 PM PST
Sun. 18 Acadia *   Memorial   12:00 PM NST
  Laurentian *   Guelph   1:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Nipissing *   Algoma   2:00 PM EST
  George Leach Centre
  Victoria *   Calgary   1:00 PM MST
Thu. 22 Concordia *   McGill   6:00 PM EST
  @ McGill U.
Fri. 23 UBC Okanagan *   Thompson Rivers   11:00 AM PST
  Saint Mary's *   Dalhousie   6:00 PM AST
  (4-point game) at Scotiabank Centre
  Laurentian *   Laurier   6:00 PM EST
  Athletic Complex Gym
  Queen's *   Lakehead   6:00 PM EST
  CJ Sanders Fieldhouse
  Western *   Toronto   6:00 PM EST
  Goldring Centre
  Nipissing *   Waterloo   6:00 PM EST
  Physical Activities Complex
  McMaster *   Ottawa   6:00 PM EST
  Montpetit Hall
  Brock *   Carleton   6:00 PM EST
  Raven's Nest
  Windsor *   Ryerson   6:00 PM EST
  Mattamy Athletic Centre
  Brandon *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  Calgary *   Manitoba   6:00 PM CST
  Winnipeg *   Lethbridge   6:00 PM MST
  MacEwan *   Mount Royal   6:00 PM MST
  UNBC *   UFV   6:00 PM PST
  Trinity Western *   Victoria   6:00 PM PST
Sat. 24 Bishop's *   Concordia   2:00 PM EST
  @ Concordia U.
  Laval *   UQAM   2:00 PM EST
  @ UQAM
  UBC Okanagan *   Thompson Rivers   1:00 PM PST
  UPEI *   UNB   6:00 PM AST
  (4-point game)
  StFX *   Acadia   6:00 PM AST
  (4-point game)
  Memorial *   Cape Breton   6:00 PM AST
  (4-point game)
  York *   Lakehead   6:00 PM EST
  CJ Sanders Fieldhouse
  Nipissing *   Laurier   6:00 PM EST
  Athletic Complex Gym
  McMaster *   Carleton   6:00 PM EST
  Raven's Nest
  Brock *   Ottawa   6:00 PM EST
  Montpetit Hall
  Western *   Ryerson   6:00 PM EST
  Mattamy Athletic Centre
  Laurentian *   Waterloo   6:00 PM EST
  Physical Activities Complex
  Windsor *   Toronto   6:00 PM EST
  Goldring Centre
  Calgary *   Manitoba   5:00 PM CST
  MacEwan *   Mount Royal   4:00 PM MST
  Brandon *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  Winnipeg *   Lethbridge   5:00 PM MST
  UNBC *   UFV   5:00 PM PST
  Trinity Western *   Victoria   5:00 PM PST
Sun. 25 Memorial *   Cape Breton   1:00 PM AST
  (4-point game)
Thu. 29 Bishop's *   Laval   6:00 PM EST
  @ PEPS
  UNBC *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  Calgary *   Lethbridge   6:00 PM MST
Fri. 30 Western *   Nipissing   6:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  York *   McMaster   6:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Ottawa *   Guelph   6:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Queen's *   Brock   6:00 PM EST
  Bob Davis Gym
  Carleton *   Algoma   6:00 PM EST
  George Leach Centre
  Windsor *   Laurentian   6:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  Ryerson *   Lakehead   6:00 PM EST
  CJ Sanders Fieldhouse
  MacEwan *   Regina   6:00 PM CST
  UNBC *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  Winnipeg *   Brandon   6:00 PM CST
  Alberta *   Thompson Rivers   5:00 PM PST
  UFV *   UBC Okanagan   6:00 PM PST
  Mount Royal *   UBC   6:00 PM PST
 
December
Sat. 1 UQAM *   Concordia   2:00 PM EST
  @ Concordia U.
  Toronto *   Lakehead   6:00 PM EST
  CJ Sanders Fieldhouse
  York *   Brock   6:00 PM EST
  Bob Davis Gym
  Western *   Laurentian   6:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  Queen's *   McMaster   6:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Windsor *   Nipissing   6:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  McGill *   Bishop's   6:00 PM EST
  @ Bishop's U.
  MacEwan *   Regina   6:00 PM CST
  Lethbridge *   Calgary   5:00 PM MST
  Brandon *   Winnipeg   7:00 PM CST
  Alberta *   Thompson Rivers   5:00 PM PST
  Mount Royal *   UBC   5:00 PM PST
  UFV *   UBC Okanagan   5:00 PM PST
Sun. 2 Carleton *   Guelph   1:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Ottawa *   Algoma   2:00 PM EST
  George Leach Centre
Fri. 28 TBA #   Winnipeg   TBA
  Wesmen Classic
  Acadia #   Windsor   6:00 PM EST
  @ At University of Windsor
Sat. 29 TBA #   Winnipeg   TBA
  Wesmen Classic
  Acadia #   Windsor   6:00 PM EST
  @ At University of Windsor
Sun. 30 StFX #   TBD   TBA
  Exhibition - MSVU Dyrick McDermott Invitational @ Halifax, NS
  TBA #   Winnipeg   TBA
  Wesmen Classic
Mon. 31 StFX #   TBD   TBA
  Exhibition - MSVU Dyrick McDermott Invitational @ Halifax, NS
 
January
Tue. 1 StFX #   TBD   TBA
  Exhibition - MSVU Dyrick McDermott Invitational @ Halifax, NS
Thu. 3 Calgary *   Mount Royal   6:00 PM MST
Fri. 4 StFX *   Saint Mary's   6:00 PM AST
  (4-point game)
  York *   Nipissing   6:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  McMaster *   Laurier   6:00 PM EST
  Athletic Complex Gym
  Lakehead *   Guelph   6:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Queen's *   Laurentian   6:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  Waterloo *   Algoma   6:00 PM EST
  George Leach Centre
  Lethbridge *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  Manitoba *   Alberta   6:00 PM MST
  Regina *   Victoria   6:00 PM PST
  UBC Okanagan *   UBC   6:00 PM PST
  Thompson Rivers *   UNBC   6:00 PM PST
  Brandon *   UFV   6:00 PM PST
  Winnipeg *   Trinity Western   6:00 PM PST
Sat. 5 Brock *   Western   1:00 PM EST
  Alumni Hall
  Ottawa *   Toronto   2:00 PM EST
  Goldring Centre
  Carleton *   Ryerson   2:00 PM EST
  Mattamy Athletic Centre
  UNB *   Memorial   6:00 PM NST
  (4-point game)
  Cape Breton *   UPEI   6:00 PM AST
  (4-point game)
  Dalhousie *   Acadia   6:00 PM AST
  (4-point game)
  York *   Laurentian   6:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  Lakehead *   Guelph   6:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Laurier *   Windsor   6:00 PM EST
  St. Denis Centre
  Waterloo *   Algoma   6:00 PM EST
  George Leach Centre
  Queen's *   Nipissing   6:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Lethbridge *   Saskatchewan   6:00 PM CST
  Mount Royal *   Calgary   5:00 PM MST
  Manitoba *   Alberta   5:00 PM MST
  Thompson Rivers *   UNBC   5:00 PM PST
  Regina *   Victoria   5:00 PM PST
  UBC Okanagan *   UBC   5:00 PM PST
  Winnipeg *   Trinity Western   5:00 PM PST
  Brandon *   UFV   5:00 PM PST
Sun. 6 UNB *   Memorial   12:00 PM NST
  (4-point game)
  Carleton *   Toronto   2:00 PM EST
  Goldring Centre
  Ottawa *   Ryerson   2:00 PM EST
  Mattamy Athletic Centre
Wed. 9 Dalhousie *   StFX   6:00 PM AST
  Brock *   Laurier   6:00 PM EST
  Athletic Complex Gym
  Laval *   UQAM   6:00 PM EST
  @ UQAM
  Guelph *   Waterloo   7:00 PM EST
  Physical Activities Complex
Thu. 10 Bishop's *   Concordia   6:00 PM EST
  @ Concordia U.
  Lethbridge *   Mount Royal   6:00 PM MST
Fri. 11 StFX *   Dalhousie   6:00 PM AST
  Cape Breton *   UNB   6:00 PM AST
  UPEI *   Saint Mary's   6:00 PM AST
  Ottawa *   Nipissing   6:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Windsor *   Lakehead   6:00 PM EST
  CJ Sanders Fieldhouse
  Carleton *   Laurentian   6:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  Toronto *   York   6:00 PM EST
  Tait McKenzie Centre
  Algoma *   Western   6:00 PM EST
  Alumni Hall
  McMaster *   Guelph   6:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Ryerson *   Queen's   6:00 PM EST
  Athletics & Recreation Centre
  UQAM *   Laval   6:00 PM EST
  @ PEPS
  UBC Okanagan *   Regina   6:00 PM CST
  Thompson Rivers *   Winnipeg   6:00 PM CST
  Alberta *   Brandon   6:00 PM CST
  Calgary *   MacEwan   6:00 PM MST
  UFV *   Victoria   6:00 PM PST
  UBC *   Trinity Western   6:00 PM PST
  Manitoba *   UNBC   6:00 PM PST
Sat. 12 Memorial *   Acadia   1:00 PM AST
  Cape Breton *   UNB   1:00 PM AST
  UPEI *   Saint Mary's   6:00 PM AST
  Laurier *   McMaster   6:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Algoma *   Western   6:00 PM EST
  Alumni Hall
  Brock *   Waterloo   6:00 PM EST
  Physical Activities Complex
  Ottawa *   Laurentian   6:00 PM EST
  Ben F. Avery Gymnasium
  Toronto *   Queen's   6:00 PM EST
  Athletics & Recreation Centre
  Windsor *   Lakehead   6:00 PM EST
  CJ Sanders Fieldhouse
  Ryerson *   York   6:00 PM EST
  Tait McKenzie Centre
  Carleton *   Nipissing   6:00 PM EST
  Robert J Surtees Student Athletics Centre
  Concordia *   Bishop's   6:00 PM EST
  @ Bishop's U.
  Alberta *   Brandon   5:00 PM CST
  UBC Okanagan *   Regina   6:00 PM CST
  Calgary *   MacEwan   5:00 PM MST
  Mount Royal *   Lethbridge   5:00 PM MST
  Thompson Rivers *   Winnipeg   7:00 PM CST
  Manitoba *   UNBC   5:00 PM PST
  UFV *   Victoria   5:00 PM PST
  UBC *   Trinity Western   5:00 PM PST
Sun. 13 Memorial *   Acadia   1:00 PM AST
Tue. 15 Dalhousie *   Saint Mary's   6:00 PM AST
  (4-point game)
Wed. 16 Cape Breton *   StFX   6:00 PM AST
  Brock *   Guelph   6:00 PM EST
  Guelph Gryphons Athletic Centre
  Waterloo *   Windsor   6:00 PM EST
  St. Denis Centre
Thu. 17 Bishop's *   UQAM   6:00 PM EST
  @ UQAM
  McGill *   Concordia   6:00 PM EST
  @ Concordia U.
Fri. 18 UBC *   Brandon   11:30 AM CST
  StFX *   UPEI   6:00 PM AST
  (4-point game)
  UNB *   Acadia   6:00 PM AST
  (4-point game)
  Laurentian *   Ryerson   6:00 PM EST
  Mattamy Athletic Centre
  York *   Ottawa   6:00 PM EST
  Montpetit Hall
  Laurier *   Algoma   6:00 PM EST
  George Leach Centre
  Queen's *   Carleton   6:00 PM EST
  Raven's Nest
  Waterloo *   Western   6:00 PM EST
  Alumni Hall
  Lakehead *   McMaster   6:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Nipissing *   Toronto   6:00 PM EST
  Goldring Centre
  Trinity Western *   Manitoba   6:00 PM CST
  Saskatchewan *   Mount Royal   6:00 PM MST
  UNBC *   Alberta   6:00 PM MST
  Victoria *   Lethbridge   6:00 PM MST
  Regina *   Thompson Rivers   5:00 PM PST
  MacEwan *   UBC Okanagan   6:00 PM PST
Sat. 19 Concordia *   McGill   4:00 PM EST
  @ McGill U.
  UNB *   Saint Mary's   6:00 PM AST
  (4-point game)
  Lakehead *   McMaster   6:00 PM EST
  Burridge Gymnasium
  Queen's *   Ottawa   6:00 PM EST
  Montpetit Hall
  Brock *   Windsor   6:00 PM EST
  St. Denis Centre
  Laurentian *   Toronto   6:00 PM EST
  Goldring Centre
  Nipissing *   Ryerson   6:00 PM EST
  Mattamy Athletic Centre
  Laurier *   Algoma   6:00 PM EST
  George Leach Centre
  Guelph *   Western   6:00 PM EST
  Alumni Hall
  York *   Carleton   6:00 PM EST
  Raven's Nest
  UQAM *   Bishop's   6:00 PM EST
  @ Bishop's U.
  UBC *   Brandon   5:00 PM CST
  Trinity Western *   Manitoba   5:00 PM CST
  Saskatchewan *   Mount Royal   4:00 PM MST
  UNBC *   Alberta   5:00 PM MST
  Victoria *   Lethbridge   5:00 PM MST
  Regina *   Thompson Rivers   5:00 PM PST
  MacEwan *   UBC Okanagan   5:00 PM PST
Sun. 20 Dalhousie *   UPEI   1:00 PM AST
  (4-point game)
  Acadia *   Cape Breton   1:00 PM AST
  (4-point game)
Wed. 23 Guelph *   Laurier   1:00 PM EST
  Athletic Complex Gym
  McMaster *   Windsor   6:00 PM EST
  St. Denis Centre
  Concordia *   Laval   6:00 PM EST
  @ PEPS
Thu. 24 Saint Mary's *   Acadia   6:00 PM AST
  Bishop's *   McGill   6:00 PM EST
  @ McGill U.
Fri. 25 Laurentian *   York   11:00 AM EST
  Tait McKenzie Centre
  UNBC *   UBC   1:00 PM PST
  StFX *   UNB   6:00 PM AST
  Algoma *   Brock   6:00 PM EST
  Bob Davis Gym
  Toronto *   Carleton   6:00 PM EST
  Raven's Nest
# Exhibition
* Conference